تجلیل از سادات و خادمان قرآن همزمان باجشن بزرگ غدیردرآستانه 29سالگی موقوفه مکتب القرآن ثارالله(زمان ارسال: 24/مرداد/1398ساعت :17: 18 :11)

حجت الاسلام دکتر منصور برزگر با اشاره به راه اندازی مؤسسه مکتب القرآن در عید غدیرسال ۱۳۷۱ و بیست بیست و نه ساله شدن این مجموعه و گسترش آن درسراسر کشور، گفت: واقعه غدیر هویت و شناسنامه شیعیان است و هر سال مسئولان و دست اندرکاران مکتب القرآن ثارالله جشن بزرگ عید غدیر و سالروز تاسیس مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله را با شکوه خاصی برگزار می‌کنند.

مدیرمؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله عنوان کرد: سخنرانی و مولودی، خطبه خوانی غدیر و تجلیل ازسادات و خادمان قرآن کریم ازویژه برنامه های جشن بزرگ غدیر و سالروز تاسیس مؤسسه است.

برزگر، قرآن واهل بیت عصمت و طهارت (ع) را دو رکن جدایی ناپذیر در دین مبین اسلام دانست و افزود: امام علی (ع) و فرزندان پاک و مطهر آن حضرت قرآن ناطق هستند و پیروی از ائمه اطهار (ع) تنها راه سعادت و نجات بشر از ظلمات و گمراهی است.

وی ادامه داد: گروه هنری سربازان وطن نیز درجشن بزرگ غدیر درکوچه معروف غدیر به اجرای برنامه خواهند داشت و مسابقات مختلف فرهنگی نیز برگزارمی شود.

حجت الاسلام برزگر تصریح کرد: راه اندازی ۳۶۰ شعبه و مرکز آموزش قرآن کریم، مدارس روزانه دبستان و متوسطه قرآنی و شبانه روزی حفظ قرآن کریم، فاطمیه خواهران، مراکز مهدقرآن پیش دبستانی و دبستان و درخشش قرآن آموزان در مسابقات و جشنواره‌های معتبری ملی از جمله موفقیت‌های مکتب القرآن ثارالله در ترویج و بسط و گسترش فعالیت‌های قرآنی بوده است.تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021