آغاز ثبت نام شصت و هفتمین دوره تربیت مربی مهدقرآن و پیش دبستانی درشهر مقدس شیراز(زمان ارسال: 14/مرداد/1398ساعت :48: 07 :09)

مدیر اجرایی  مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، از برگزاری شصت و هفتمین دوره تربیت مربی مهد قرآن و مراکز پیش دبستانی خبرداد.

حجت الاسلام قاسم مهیمنی اظهارکرد: باتوجه به استقبال گسترده خانواده های نوآموزان از طرح های آموزشی  قرآنی و ضرورت نیاز جامعه به تربیت دینی - قرآنی کودکان و هم چنین نیاز این مؤسسه وسایرمراکزپیش دبستانی به مربیان مجرب و آموزش دیده با این شیوه؛  شصت و هفتمین دوره تربیت مربی قرآن در شهر مقدس شیراز برگزار می شود .

وی افزود: این دوره آموزشی به مدت یک هفته در قالب 40 ساعت آموزشی حضوری و 300ساعت کارورزی برگزار می شود که افراد می بایست  با پیشینه کاربا کودک، مدارک مرتبط و مسلط روخوانی قرآن باشند.

مدیر اجرایی  مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله تصریح کرد: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر باشماره تلفن های 07136270348 و 07136270366 تماس حاصل نمایند.

حجت الاسلام مهیمنی اضافه کرد: محتوای دوره آموزشی شامل؛ روش تدریس روخوانی قرآن کودکان؛ حفظ قرآن همراه با مفاهیم کودکانه؛ آشنایی با ادبیات و حقوق کودک، مهارت های زندگی، شیوه های پرورش خلاقیت و ذوق هنری کودک و آشنای با مفاهیم اولیه قبل از دبستان است.

وی درپایان خاطرنشان کرد: تاکنون 66دوره در استان های فارس، تهران، قم، بوشهر و هرمزگان برگزار شده که الحمدلله تعداد3640 مربی آموزش دیده اند که از این تعداد، بیش از 3000مربی در آموزشی کل کشور مشغول به فعالیت هستند.تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021