برگزاری اختتامیه طرح قرآنی «نسیم قرآن درضیافت رمضان» همزمان باعیدسعیدفطر در شهرستان لامرد(زمان ارسال: 13/خرداد/1398ساعت :45: 01 :14)

حجت الاسلام محمد الهیاری از برگزاری مراسم اختتامیه طرح قرآنی نسیم قرآن درضیافت رحمان خبردادو گفت: مراسم پایانی و اختتامیه طرح نسم قرآن در ضیافت رحمان شامگاه سه شنبه 14 خرداماه شب عید سعید فطر در شهرستان لامرد برگزار می شود.

 

 قائم مقام موسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله افزود: برگزاری کلاس های آموزش قرآن کریم در سه رده سنی با مشارکت گسترده  جوانان و نوجوانان ،جزء خوانی و ۸۲ ختم کامل کلام الله مجید، ذکر نکات تفسیری، اهدای جوایز به نونهالان و نوجوانان و فعالیت های ورزشی اهم برنامه های طرح بزرگ نسیم قرآن در ضیافت رحمان خواهد بود.

وی اظهار داشت:  دراین طرح هر شب یک جز از کلام الله مجید به صورت گروهی تلاوت می شد و ۲۹ جز دیگر بین مردم تقسیم می شد تا یک ختم کامل قرآن در هر شب صورت بگیرد با این حال استقبال گسترده مردم از این طرح موجب شد در هر شب نزدیک به ۳ ختم کامل قرآن انجام شود که این رقم تا پایان ماه مبارک رمضان مجموعا به ۸۲ ختم کامل قرآن منتهی شد.

 شایان ذکر است در این برنامه برخی از خواهران بیش از ۱۰۰ جز قرآن تلاوت کردند. همچنین تفسیر قطره ای، تدبر در مفاهیم قرآن کریم، تلاوت سوره های کوتاه قرآن توسط نونهالان و نوجوانان در بلندگو و قرائت دعای افتتاح از دیگر برنامه های فرهنگی تبلیغی این طرح بود.

 

وی در ادامه افزود: با هماهنگی های صورت گرفته با هیات انصار المهدی (عج) و با توجه به استقبال کم نظیر خانواده ها حسینیه صاحب الزمان (عج) بعنوان پایگاه مردمی موسسه مکتب القرآن ثارالله در محله حسین آباد انتخاب شد. در همین رابطه مقرر شد بعد از مبارک رمضان برنامه محفل انس با قرآن سه شنبه شب ها ادامه یابد.

 تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021