شعب مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله میزبان جشن بزرگ نیمه شعبان(زمان ارسال: 15/اردیبهشت/1398ساعت :15: 22 :08)

حجت‌الاسلام دکتر منصور برزگر، از برگزاری جشن‌های نیمه شعبان در شعب و مراکز آموزشی  این مؤسسه قرآنی خبر داد و گفت: خوشبختانه هر سال شاهد هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن جشن‌های نیمه شعبان هستیم که این نشان‌دهنده آن است که جهان تشنه ظهور و آمدن یک منجی است تا عدالت در سراسر گیتی استقرار یابد.
وی افزود: هر ساله طبق سنوات قبل شعب مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله(ع) میزبان عاشقان ولایت و ظهور هستند که امسال نیز با شکوه بیشتری در شعب و مراکز آموزشی سراسر کشور برگزار خواهد شد.
خادم و مدیر نمونه کشوری با بیان اینکه میلاد امام زمان(عج) فرصتی مغتنم در راستای ترویج فرهنگ مهدویت است، اظهارداشت: در جشن امام زمان(عج) با هرگونه عبور از خط قرمز مخالف هستیم، جشن‌ها باید مدیریت قوی داشته باشند و به دور از آسیب‌های اجتماعی برگزار شوند.
دکتر برزگر تصریح کرد: برنامه‌های متعددی در شعب مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله(ع) برای نیمه شعبان تدارک دیده شده که یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها فضاسازی و زیباسازی، آذین‌بندی مراکزآموزشی و خیابان‌های همجوار، برپایی ایستگاه‌های صلواتی، حضور حافظان و قاریان جهت اجرای برنامه‌های متنوع قرآنی، نورافشانی و پخش گل و شیرینی و برگزاری جشن‌ها و مراسم‌های ویژه میلاد امام زمان(عج) در شعب مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله است.تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021