راه اندازی کانال های قرآنی ومعرفتی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در فضای مجازی(زمان ارسال: 20/فروردین/1398ساعت :07: 59 :10)

قائم مقام مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، از انتشار و راه اندازی کانال های قرآنی و معرفتی درفضای مجازی جهت استفاده عموم مردم  خبرداد.

حجت الاسلام محمدالهیاری گفت: در راستای نشر فرهنگ معارف قرآن کریم و اهل بیت(ع) علیهم السلام و با هدف انس باقرآن و کاربردی کردن آیات قرآن کریم در زندگی کانال های قرآنی و دینی  درزمینه حفظ و فاهیم قرآن و سیره و سبک زندگی ائمه معصومین علیهم السلام راه اندازی شده است.

وی افزود: درکانال های یادشده توسط کارشناسان قرآنی و فرهنگی به سئوالات و شبهات دینی کاربران درفضای مجازی پاسخ داده شده و مشاوره های قرآنی و سبک زندگی اسلامی نیز ارائه می شود.

الهیاری تصریح کرد: این کانال های قرآنی و فرهنگی در نرم افزارهای فضای مجازی واتس آپ؛ سروش و ایتا راه اندازی  شده است که علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و عضو شدن دراین کانال ها با شماره تماس های09127482418  و 09052598538 روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله به صورت ارسال پیام در واتس آپ، سروش و ایتا اقدام نمایند.

وی درپایان خاطرنشان کرد: دربخش خانواده و روابط همسران و تربیت فرزند نیز کانال های تخصصی مشاوره راه اندازی گردیده است.

 

 

 تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021