نفرات برتر مدارس تحت پوشش مکتب القرآن ثارالله در مسابقات قرآن کریم آموزش و پرورش لامرد



(زمان ارسال: 25/بهمن/1397ساعت :03: 40 :11)

به گزارش روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، دانش آموزان دختر و پسر مدارس قرآنی مکتب القرآن ثارالله در سی وهفتمین دوره مسابقات قرآن وعترت آموزش و پرورش شهرستان لامرد خوش درخشیدند و موفق به کسب مقام برتر در رشته های قرآنی و عترت این دوره از مسابقات شدند.

نفرات برتر مدارس شامل : دبستان دخترانه گلهای بهشت؛ دبستان پسرانه امام حسین(ع)؛ دبیرستان دخترانه حضرت زینب(س) و دبیرستان آموزشی قرآنی پسرانه امام حسین(ع) به شرح ذیل است.

.................................................................................................................................................

1-    دبیرستان پسرانه امام حسین(ع)

رشته قرائت تحقیق: امین غلامی پایه هفتم مقام اول؛ امیرحسین اکبری پایه هشتم مقام اول

رشته قرائت ترتیل:  رضا اشکانی پایه نهم مقام دوم

رشته حفظ: رسول دهقان پایه هشتم مقام اول

رشته مفاهیم: سیدحمزه احمدی پایه هفتم مقام دوم، سعید انصاری پایه هشتم مقام دوم؛ عباس ابراهیمی پایه نهم مقام اول

رشته اذان: ابوالفضل همتی پایه هفتم مقام دوم؛ محمدرضا دل گرم پایه هشتم مقام دوم؛ حسین الهیاری پایه نهم مقام اول

رشته مداحی: علیرضا نعمتی پایه هشتم مقام اول

رشته نهج البلاغه: محمدمهدی عامری پایه هفتم مقام اول ، علیرضا علی حسینی پایه هشتم مقام اول ، مهدی حیاتی پایه نهم مقام اول

رشته احکام : ابوالحسن عابدی پایه هفتم مقام دوم ،  علی علیزاده پایه هشتم مقام اول

رشته انشای نماز : حسین خواجه پایه هفتم مقام اول ، حسین صفری پایه هشتم مقام سوم ، امیررضا حیدری پایه نهم مقام اول

رشته صحیفه سجادیه : میثم منصوری پایه هفتم مقام دوم ، سیدعلی موسوی نژاد پایه هشتم مقام اول ، امیرحسین اهار پایه نهم مقام اول

......................................................................................................................................................................

2-   دبیرستان قرآنی دخترانه حضرت زینب (س)

      رشته صحیفه سجادیه : سیده فاطمه علوی پایه هفتم مقام اول ، معصومه ملکی پایه نهم مقام اول   

      رشته قرائت تحقیق : مریم باقرزاده پایه هفتم مقام اول ، سیده عارفه اسدی پایه نهم مقام اول                                                                                                           

            رشته قرائت ترتیل : ام البنین میر پایه هفتم مقام اول ، زهرا عامری پایه نهم مقام دوم

            رشته حفظ : فاطمه علیزاده پایه نهم مقام دوم

            رشته نهج البلاغه : زهره کریم پور پایه نهم مقام دوم

            رشته مفاهیم : فاطمه تاج امیری پایه نهم مقام دوم

           رشته احکام : زهرا علیپور پایه هفتم مقام دوم ، حنانه برزگرپایه نهم مقام سوم

           ...................................................................................................................................................

3-  دبستان آموزشی پسرانه  امام حسین (ع)

        رشته قرائت تحقیق : رضا محمدی پایه چهارم مقام اول ، مهدی کمالی پایه چهارم مقام دوم ، علی عبدلپور پایه پنجم مقام اول ،

       عباس اله یاری پایه پنجم مقام دوم ، آریا حیدری پایه ششم مقام اول ، سجاد قاسمیان پایه ششم مقام سوم

       رشته قرائت ترتیل : محمدزمانی پایه پنجم مقام اول ، محمدرضا ملک زاده پایه ششم مقام دوم

      رشته حفظ : امیرمحمد رشیدی پایه سوم مقام دوم ، محمدرضا معصومی پایه چهارم مقام اول ، مهدی کمالی پایه چهارم مقام دوم؛  مهدی حسین زاده پایه پنجم مقام اول ، سینا ابراهیمی پایه پنجم مقام دوم ، سیدامیرحسین هاشمی پایه ششم مقام دوم ، حسین برزگر پایه ششم مقام سوم

     رشته احکام : محمدطه شجاعی پایه سوم مقام دوم ، محمدشهابی پایه چهارم مقام اول

     رشته اذان : ابوالفضل حسنی پایه چهارم مقام دوم ، حسین باقری پایه چهارم مقام سوم ، مهدی رحیمی پایه ششم مقام اول

...............................................................................................................................................................................................

4-دبستان قرآنی گلهای بهشت :

     رشته احکام : پگاه پیشاهنگ پایه سوم مقام سوم ، ساناز شیری  پایه چهارم مقام دوم ، زهرا رفیعیان پایه پنجم مقام دوم، یسنا تندرو پایه ششم مقام سوم

رشته حفظ : زهرا حسینی پایه سوم مقام اول ، فاطمه محمودی پایه چهارم مقام دوم ، هانیه نعیمی پایه پنجم مقام سوم

رشته قرائت تحقیق : عطیه صفری پایه چهارم مقام اول ، فاطمه عامری پایه پنجم مقام دوم ، زینب غفاری پایه ششم مقام سوم

رشته قرائت ترتیل : مریم فرهمند پایه چهارم مقام سوم ، زهرا محمدی پایه پنجم مقام سوم ، زهرا انصاری پور پایه ششم مقام اول

 



تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle