مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله میزبان مسابقات دانش آموزی قرائت قرآن کریم شهرستان لامرد(زمان ارسال: 11/بهمن/1397ساعت :42: 28 :08)

حجت الاسلام محمدالهیاری از برگزاری مسابقات دانش آموزی قرائت قرآن کریم آموزش و پرورش شهرستان لامرد به میزبانی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله خبرداد.

قائم مقام مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله افزود: آیین افتتاحیه این مسابقات چهارشنبه 10 بهمن ماه طی مراسم رسمی با حضور مسئولین آموزش و پروش در مجتمع آموزشی امام حسین(ع) برگزار می شود.

حجت الاسلام الهیاری با اشاره به برگزاری مسابقات مختلف قرآنی دانش‌آموزی شهرستان لامرد اظهار کرد: قرآن نوری است که در آن تاریکی یافت نمی شود و چراغی است که درخشندگی آن، روشنی‌بخش سعادت انسان‌ها و ریسمانی است که رشته‌های آن محکم است. قرآن بهار دل و چشمه‌های دانش، سرچشمه عدالت و نهر جاری زلال حقیقت است. 

وی  تصریح کرد: در این دوره از مسابقات بیش از 100 دانش‌آموز  پسر از مدارس مقطع ابتدایی و راهنمایی  و متوسطه شهرستان لامرد در رشته قرائت قرآن کریم به رقابت  خواهند پرداختند.
حجت الاسلام الهیاری خاطرنشان کرد: نتایج مسابقات قرآن کریم دانش‌آموزی شهرستان لامرد و اسامی نفرات راه یافته به مرحله استانی، در سایت مدیریت آموزش و پرورش لامرد به نشانی اینترنتی
www.lamerd.farsedu.org  اطلاع‌رسانی خواهد شد.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021