دوره آموزشی تربیت مربی مهدقرآن و پیش دبستانی ثارالله به ایستگاه شصت و چهارم رسید(زمان ارسال: 26/دی/1397ساعت :22: 02 :12)

مدیراجرایی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله از برگزاری شصت و چهارمین دوره تربیت مربی مهدقرآن و پیش دبستانی در شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) خبرداد.

حجت الاسلام قاسم مهیمنی با تاکید بر اینکه این دوره آموزشی از پنجشنبه 27 دی ماه آغاز و تا 1 آذرماه به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت، گفت: تسلط بر روخوانی و روان‌ خوانی قرآن کریم، دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم، حفظ جزء سی‌ ام قرآن کریم، داشتن سابقه تدریس در مراکز تربیت کودک، آشنایی با نحوه ‌های ارتباط با کودک و حداکثر سن ۳۵ سال از شرایط پذیرش در دوره‌ های آموزش تحصصی تربیت مربی مهد قرآن و مراکز پیش دبستانی است.

وی  افزود: شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی یاد شده با نحوه تدریس و آموزش قرآن کریم به کودکان به روش ‌های داستان، شعر، قصه و نقاشی، علائم کاربردی و اشاره‌ ها آشنا خواهند شد و همچنین روش تدریس پنج عنوان کتاب تربیتی، روانشناسی و ارتباط با کودک هم فرا خواهند گرفت.

مدیراجرایی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با حضور 60 نفر از بانوان واجد الشرایط در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله برگزار می شود.

 

 

 تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021