پویش سراسری حفظ موضوعی کودک وبزرگسال درفضای مجازی// استقبال گسترده ازپویش درخارج کشور(زمان ارسال: 13/اذر/1397ساعت :00: 41 :10)


 قائم مقام مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله؛ از راه اندازی پویش حفظ موضوعی کودک و بزرگسال در فضای مجازی خبر داد.

حجت الاسلام محمدالهیاری با اشاره به اهمیت فضای مجازی و فرصت های ایجاد شده درعرصه فرهنگی و قرآنی گفت: هم‌اکنون دشمن فضای مجازی را در جهت مخالفت با قرآن و به انحراف کشیدن اهل توحید به ویژه جوانان و نوجوانان به کار گرفته است که می بایست با برنامه ریزی منظم و راه اندازی کانال های مجازی سودمند قرآنی و فرهنگی با هجمه دشمن مقابله و ازنسل نوجوان و جوان انقلاب دفاع کرد.

وی افزود: پویش سراسری حفظ موضوعی کودک و بزرگسال به هدف انس با قرآن، رفع مهجوریت قرآن و استفاده بهینه از فضای مجازی راه اندازی شده است.

الهیاری عنوان کرد: کابران فضای مجازی استقبال گسترده ای از کانال پویش حفظ موضوعی کرده اند تا حدی که ازکشورهای دیگر همچون ؛ انگلیس، کویت، قطر و افغانستان نیز مخاطب و کابر داشته ایم.

این محقق و پژوهشگر قرآنی تصریح کرد: سالنه 50آیه قرآن کریم به صورت کابردی همراه با ترجمه، پیام آیه و نکته های کابردی در زندگی جهت استفاده کابران ارسال و نحوه پیاده کردن آیات در امورات روزمره نیز صورت می پذیرد.

حجت الاسلام الهیاری خاطرنشان کرد: علاقمندان به قرآن کریم فضای مجازی می تواند در پیام رسان های سروش و واتس آپ به آدرس های: https://chat.watsapp.com/EPi795ajdsmGDDzYG1pcdM  و https://sapp.ir/hefzemozoei.k ویژه کودک و https://sapp.ir/hefzemozoei.b  ویژه بزرگسال مراجعه و عضو پویش سراسری حفظ موضوعی قرآن کریم شوند.

 تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021