حضور استاد شاملو در جمع حافظان و قاریان موقوفه مکتب القرآن ثارالله همراه با محفل انس با قرآن وعترت(زمان ارسال: 31/تیر/1397ساعت :34: 24 :08)

همزمان با دهه کرامت محفل انس با قرآن با حضور استاد سعید شاملو قاری ممتاز کشوری به همت مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در پالایشگاه گاز پارسیان برگزارشد.

مدیر مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، درحاشیه  این مراسم با بیان اینکه همه در برابر قرآن و ترویج و توسعه برنامه های قرآنی وظایفی را بر عهده دارند، اظهار داشت: متاسفانه در سطح عموم برای قرآن هزینه نشده است.

وی همچنین در ادامه خاطرنشان کرد: طبق آیات شریفه قرآن کریم یکی از بهترین کارهایی که انسان فانی را به انسان باقی می کند این است که انسان خود و سرمایه اش رنگ خدا به خود بگیرد.

حجت الاسلام دکتر منصوربرزگر اظهار داشت: قرآن و اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) را دو رکن دو جدایی‌ناپذیر در دین مبین اسلام دانست و افزود: امامزادگان واجب التظیم استان فارس مایه آرامش و پناهگاه مردم در زندگی هستند.

وی تصریح کرد: دراین مراسم نورانی علاوه بر استاد شاملو قاری ممتاز کشور، رحمان  یگانه از قاریان جوان مکتب القرآن ثارالله به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداختند.

حجت الاسلام برزگرخاطرنشان کرد : درپایان مراسم نیز قاریان نونهال مکتب القرآن ثارالله که هم اکنون تحت آموزش هستند به اجرای تلاوت تقلیدی قرآن کریم پرداختند و مدح و ملودی خوانی اهل بیت(ع) نیز توسط کربلایی عباس عبدل پوراز مداحان و ذاکرین اهب بیت(ع) صورت گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021