آغاز فرآیند ثبت نام مسابقات سراسری قرآن کریم شهرستان قرآنی لامرد درماه مبارک رمضان(زمان ارسال: 1/خرداد/1397ساعت :12: 59 :13)

مدیر مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله از آغاز ثبت نام  مسابقات سراسری قرآن کریم در شهرستان قرآنی لامرد خبرداد.

حجت الاسلام دکترمنصوربرزگر گفت: رمضان ماه بهارقرآن و فرصتی مناسب جهت انس و الفت بیشتر مردم به ویژه جوانان و نوجوانان است که با برگزاری مسابقات قرآنی و فرهنگی و هدایت صحیح این عزیزان می توان گام مؤثری در تربیت قرآنی نسل جدید انقلاب اسلامی برداشت.

وی افزود: این مسابقات با همکاری شهرداری و شورای اسلامی، فرمانداری، شورای هیئت های  مذهبی و دفتر نماینده مردم شهرستان های مهر و لامرد برگزار خواهدشد.

دکتربرزگر تصریح کرد: مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان در 4 رشته: حفظ، ترتیل، تفسیر و قرائت قرآن کریم در 2 بخش خواهران و برادران برگزار می شود.

عضو هیئت مدیره تشکل های قرآن عترت کشور خاطرنشان کرد: رشته تفسیر و حفظ سوره مبارکه یاسین نیز ویژه سنین 50سال به به بالا به صورت کتبی حضوری و غیر حضوری در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

حجت الاسلام برزگر یادآورشد: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتربه پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله به نشانی اینترنتی:www.maktabedu.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های :52722174 و 52721322 تماس حاصل نمایند.تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021