برگزاری محفل انس با قرآن درمکتب القرآن ثارالله شعبه کازرون با حضور قاری ممتاز کشوری(زمان ارسال: 4/اذر/1396ساعت :43: 31 :11)

مدیراجرایی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله از برگزاری محفل انس با قرآن کریم در شعبه کازرون این مؤسسه به مناسبت هفته وقف خبرداد.

حجت الاسلام قاسم مهیمنی با اشاره به برگزاری کرسی های تلاوت قرآن کریم  و محافل انس با قرآن به صورت ماهیانه و فصلی در شعب مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله گفت: محفل انس با قرآن کریم با حضور حافظان نوجوان مؤسسه و دکتر وحید سروستانی قاری ممتاز کشور یکشنبه پنجم آذرماه  در شهرستان کازرون برگزار می شود.

وی تصریح کرد: امیرحسین خجسته فر قاری نوجوان و محمد کریمی از حافظان نوجوان ممتاز مکتب القرآن ثارالله نیز درمحفل نورانی به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

حجت الاسلام مهیمنی افزود: از خانواده قرآنی و مردم ولایتمدار کازرون و هم چنین مسئولین شهری و فرمانده محترم سپاه ناحیه بسیج کازرون نیز جهت شرکت در محفل قرآنی دعوت بعمل آمده است.

وی درپایان عنوان کرد: محافل انس با قرآن کریم با هدف ترویج فرهنگ وقف و انس بیشتر مردم با قرآن کریم وهم چنین تشویق وتقدیر از حافظان قرآن کریم برگزار می شود.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021