تمدید مهلت ثبت نام پنجاه و هفتمین دوره تربیت مربی مراکز مهدقرآن و پیش دبستانی ثارالله(زمان ارسال: 4/اذر/1396ساعت :37: 32 :11)

حجت الاسلام قاسم مهیمنی مدیراجرایی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله گفت: باتوجه به استقبال خانواده‌های نوآموزان از طرح‌های آموزشی، قرآنی و ضرورت نیاز جامعه به تربیت دینی و قرآنی کودکان و همچنین نیاز این مؤسسه و سایر مراکز پیش دبستانی به مربیان مجرب و آموزش دیده،مهلت ثبت نام  پنجاه و هفتمین دوره تربیت مربی  مهدقرآن وپیش دبستانی  تاهفتم آبان ماه تمدید شد.

مهیمنی  افزود: این دوره آموزشی به مدت یک هفته در قالب ۴۰ ساعت آموزشی حضوری و ۳۰۰ساعت کارآموزی عملی  برگزار می‌شود که علاقه‌مندان باید با پیشینه کاربا کودک، مدارک مرتبط و مسلط به  روخوانی قرآن باشند.

وی ادامه داد: محتوای دوره آموزشی شامل روش تدریس روخوانی قرآن کودکان، حفظ قرآن همراه با مفاهیم کودکانه، آشنایی با ادبیات و حقوق کودک، مهارت‌های زندگی، شیوه‌های پرورش خلاقیت و ذوق هنری کودک و آشنایی با مفاهیم اولیه قبل از دبستان است.

حجت الاسلام مهیمنی بیان کرد: تاکنون 56 دوره تربیت مربی مهد قرآن این مؤسسه در استان‌های فارس، تهران، قم، بوشهر و هرمزگان برگزار شده که بیش از سه هزار و 640 مربی در این دوره‌ها تاكنون آموزش دیده‌اند و از این تعداد، بیش از سه هزار مربی در مراکزآموزشی کل کشور مشغول به فعالیت هستند وهزار و 300 نفرمربی نیز به‌صورت مستقیم در مراکز پیش دبستانی وابسته به مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله(ع) به کارگیری شده‌اند.

مدیراجرایی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله تصریح کرد: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های07136270348-07136270366 و 07136270359 تماس حاصل نمایند ویا به ستاد ثبت نام واقع در خیابان ولی عصر(عج)قصردشت کوچه3 فرعی  2/3 پلاک71 مراجعه نمایند.

یادآور می شود: مؤسسه موقوفه مكتب‌القرآن ثارالله(ع) یكی از بزرگ‌ترین مؤسسات موقوفه كشور است كه دارای ۳۶۰ شعبه در ۲۲ استان است.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021