شهرمقدس قم میزبان پنجاه و ششمین دوره تربیت مربی مهدقرآن و پیش دبستانی ثارالله(زمان ارسال: 26/شهریور/1396ساعت :20: 51 :08)

مدیرمؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله بیان کرد: دوره تربیت مربی مهدقرآن و پیش دبستانی از صبح امروز بیست و پنجم شهریورماه درشهر مقدس قم  آغاز شده و به مدت هفته ادامه ادارد.

حجت الاسلام دکتر منصوربرزگر افزود: حفظ جزء سی ام قرآن کریم از جمله شرایط آزمون ورودی دوره های تربیت مربی مهدقرآن وپیش دبستانی می باشد که علاوه برآن احکام، دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس مرتبط ، ارتباط با کودک و کلاسداری نونهالان و سابقه تدریس قرآن از دیگر شرایط ثبت نام دوره های تربیت مربی مهدقرآن وپیش دبستانی است.

عضوبنیاد بین‌المللی حفظ قرآن کریم گفت: تاکنون بیش از ۷ هزار نفر از بانوان فعال و مربیان قرآنی در دوره‌های آموزش تخصصی تربیت مربی مهدقرآن و مراکز پیش دبستانی شرکت کرده و موفق به اخذ گواهی تدریس شده‌اند که تعدادی از آنان به‌صورت مستقیم در مراکز مهدقرآن و پیش دبستانی‌های مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله(ع) مشغول به تدریس و فعالیت هستند.

دکتربرزگر تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی یاد شده با نحوه تدریس و آموزش قرآن کریم به کودکان به روش‌های داستان، شعر، قصه و نقاشی، علائم کاربردی و اشاره‌ها آشنا خواهند شد و همچنین روش تدریس ۱۳ عنوان کتاب تربیتی، روانشناسی و ارتباط با کودک نیز فرا خواهند گرفت.

یادآورمی‌شود، مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله با دارابودن بیش از ۳۶۰ شعبه در سراسر کشور یکی از بزرگترین مراکز آموزش و تبلیغ و ترویج قرآن در کشور است که  ۱۲۰ شعبه این مؤسسه قرآنی و فرهنگی ویژه مراکز مهد قرآن و پیش دبستانی قرآن محور است.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021