بنیاد بین المللی غدیر فارس میزبان پنجاه و پنجمین دوره تربیت مربی مهدقرآن ثارالله(زمان ارسال: 24/مرداد/1396ساعت :56: 29 :11)

به گزارش روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، پنجاه و پنجمین  دوره تربیت مربی مهدقرآن و پیش‌دبستانی ثارالله(ع) وابسته به مؤسسه قرآنی مكتب‌القرآن ثارالله(ع) از صبح دیروز  ،دوشنبه 23 مردادماه آغاز شده و تا پایان مردادماه ادامه خواهد داشت.
معاون اجرایی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله بیان کرد:این دوره آموزشی به منظور تأمین کادر نیروی انسانی و ارتقای علمی مربیان مقطع پیش‌دبستانی و دبستان باهمکاری بنیادبین المللی غدیر استان فارس درحال برگزاری است.

حجت الاسلام قاسم مهیمنی افزود: شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی یاد شده با نحوه تدریس و آموزش قرآن کریم به کودکان به روش‌های داستان، شعر، قصه و نقاشی، علائم کاربردی و اشاره‌ها آشنا خواهند شد و همچنین روش تدریس ۵ عنوان کتاب تربیتی، روانشناسی و ارتباط با کودک نیز فرا خواهند گرفت.

وی عنوان کرد: تاکنون بیش از ۳۰۰۰ هزار نفر از بانوان فعال و مربیان قرآنی در دوره‌های آموزش تخصصی تربیت مربی مهدقرآن و مراکز پیش دبستانی شرکت کرده و موفق به اخذ گواهی تدریس شده‌اند که تعدادی از آنان به‌صورت مستقیم در مراکز مهدقرآن و پیش دبستانی‌های مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله(ع) مشغول به تدریس و فعالیت هستند.

حجت الاسلام مهیمنی خاطرنشان کرد: پنچاه و چهارمین دوره تربیت مربی مهدقرآن وپیش دبستانی ثارالله هفته گذشته با حضور بیش از 50 نفر از مربیان خواهر در شهرستان قرآنی لامرد برگزار شد.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021