آغاز ثبت نام طرح بزرگ قرآنی«لبیک» در شعب موقوفه مکتب القرآن ثارالله سراسر کشور(زمان ارسال: 17/مرداد/1396ساعت :10: 20 :11)

حجت الاسلام دکترمنصوربرزگر از آغاز فرآیند ثبت نام طرح بزرگ قرآنی«لبیک» درشعب مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله خبرداد.

عضوهئیت مدیره بنیادبین المللی حفظ قرآن کریم گفت: طرح قرآنی کشوری«لبیک» در راستای لبیک و عمل به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ده میلیون حافظ قرآن کریم به صورت کشوری در شعب و مراکز آموزشی قرآن کریم مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله برگزار خواهد شد.

دکتر برزگر تصریح کرد: این طرح قرآنی به صورت عملیاتی و متمرکز  با استفاده از کارشناسان و اساتید خبره حفظ قرآن کریم در مکتب القرآن ثارالله با همراهی و همکاری 360 شعبه و مرکز آموزش قرآن کریم سراسر کشور برگزار می شود.

مدیر مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله افزود: دوره آزمایشی این طرح از 15 مردادماه آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت و نفرات ممتاز قبول شدگان طرح به دوره اصلی راه خواهند یافت.

رئیس هیئت مدیره تشکل های قرآن عترت فارس اظار داشت: گواهی معتبر و ملی ازسوی سازمان اوقاف و امورخیریه  و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطاء و از ممتازین طرح با حضور مسئولین استانی و کشوری تجلیل خواهد شد.

حجت الاسلام برزگر در پایان خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به شعب مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در سراسر کشور مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن های02177005053 و 02177005054 تماس حاصل نمایند.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021