برگزاری دوره های مختلف علوم قرآنی در موقوفه مکتب القرآن ثارالله تهران(زمان ارسال: 7/خرداد/1396ساعت :49: 03 :10)

حجت الاسلام دکتر منصوربرزگر از برگزاری دوره های آموزش علوم قرآنی  در شعبه مکتب القرآن ثارالله استان تهران خبرداد.

مدیرمؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله با اشاره به لزوم ارائه برنامه مدون آموزشی در مراکز قرآنی و علمی کاربردی اظهار کرد: دوره های مختلف آموزش قرآن کریم در مجتمع قرآنی و فرهنگی بصیرت در منطقه حکیمیه تهران با استفاده از مربیان و اساتید مجرب و متعهد استانی و کشوری برگزار می شود.

دکتر برزگرتصریح کرد:کلاسهای روخوانی و روانخوانی؛ تجوید، قرائت، مفاهیم، تفسیر موضوعی، تدبر درقرآن کریم، مکالمه زبان عربی، اعراب درقرآن، حفظ غیرحضوری و حفظ سه ساله قرآن کریم از مهم ترین آموزش های علوم قرآنی در شعبه مکتب القرآن ثارالله تهران است.

عضو هیئت مدیره تشکل های قرآن وعترت کشور اضافه کرد: هم چنین باشگاه ورزشی بصیرت با دارابودن استاندارهای لازم علمی و ورزشی همه روزه پذیرای ورزشگاران و فعالان قرآنی می باشد که هم اکنون ورزشهای رزمی کیک بوکسینک،تکواندو،آمادگی جسمانی،تنیس  و ژیمناستیک در سطح ملی در حال برگزاری است.

حجت الاسلام برزگرخاطر نشان کرد: کلاسهای علمی شامل: زبان انگلیسی، ریاضی و فیزیک با همکاری کانون زبان ایران ویژه نوجوانان و جوانان برگزار می شود.

یادآورمی شود:علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های02177005053-2177005054 تماس حاصل نمایند ویا به ساختمان مجتمع بصیرت واقع در حکیمیه، بلوار افق جنب پارک ساحل مراجعه کنند.

 


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021