اعزام حافظان ممتاز به مشهدمقدس// 500نفر حافظ و مربی قرآن عازم زیارت امام رضا (ع)می شوند(زمان ارسال: 2/اردیبهشت/1396ساعت :50: 33 :20)

مدیر روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله از اعزام 500 نفر از حافظان ممتاز این مؤسسه قرآنی به مشهد مقدس خبر داد و گفت:اولین کاروان این حافظان که شاملل ۹۰نفرازحاافظ است، فردا از مقابل حرم مطهر حضرت سید علاالدین  حسین (ع)، با بدرقه مسئولین به پابوس امام هشتم (ع)، اعزام می شوند.

 

احدقائدی با اشاره به اینکه این افراد از سه جز به بالا تا حافظ کل هستند، اظهار داشت: این افراد در آزمون های طرح ملی حفظ قرآن کریم که در سازمان اوقاف و وزارت ارشاد برگزار شد توانسته اند نمره بالای 80 را از آن خود کنند.

 

دبیراجرایی طرح ملی پنجره ای به آسمان تصریح کرد: حافظان خردسال مراکز مهدقرآن وپیش دبستانی ثارالله نیز با حفظ سوره های جزء سی ام قرآن کریم در آزمون های طرح ملی حفظ قرآن شرکت داشته اند.

 قائدی با تاکید بر اینکه آزمون طرح ملی حفظ قرآن کریم با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان اوقاف و امور خیریه، اتحادیه تشکل های قرآنی و مکتب القرآن ثار الله (ع) به عنوان مجری طرح برگزار شد، اضافه کرد: در طرح ملی «پنجره ای به آسمان» که بین تمام موسسات قرآنی و فرهنگی شد، مکتب القرآن ثارالله (ع) توانست در هر 2 بخش وزارت ارشاد و سازمان اوقاف به رتبه اول دست یابد.

 


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021