برگزاری کارگاههای آموزشی تخصصی ویژه مربیان حفظ قرآن در شهر مقدس شیراز(زمان ارسال: 28/فروردین/1396ساعت :09: 30 :11)

مدیرموقوفه مکتب القرآن ثارالله از برگزاری کارگاههای تخصصی حفظ قرآن ویژه مربیان قرآن کریم با همکاری اداره کل اوقاف و امورخیریه فارس در شهر مقدس شیراز خبرداد.

حجت الاسلام دکترمنصوربرزگر با اشاره به برگزاری دوره های جامع تربیت مربی قرآن کریم درسال جاری گفت: این کارههای تخصصی با هدف تقویت بنیه علمی و عملی مربیان طرح ملی حفظ قرآن باحضور تمامی مربیان طرح تربیت حافظان وقاریان در شهرمقدس شیراز برگزار می شود.

وی افزود: در این کارگاههای از استاید مجرب و متعهد استان و کشور در رشته های حسن حفظ، تجوید و لحن درقالب کارگاههای 2روزه استفاده خواهدشد.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآن وعترت فارس خاطرنشان کرد: به حمدلله در سال گذشته مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله توانست با عنایت خداوند متعال و بهره گیری از مربیان مجرب و متعهد موفق به تربیت بیش از 2هزار نفر حافظ قرآن کریم از جزء سی ام تا حفظ کل در سنین کودک و نوجوان و هم چنین بزرگسال در سراسر استان فارس شود.

حجت الاسلام برزگرتصریح کرد:مباحث آموزشی کارگاههای تخصصی مربیان حفظ شامل: بررسی ویژگیهای مربی توانمند؛ مقدمات و ملزومات حفظ؛ مراحل حفظ جدید؛ نحوه مرور محفوظات؛ بازسازی محفوظات؛ و روش کلاسداری و روانشناسی کلاسی است.

دکتر برزگر یادآورشد: اولین کارگاه تخصصی حفظ مربیان قرآن کریم روزهای 30 و 31 فروردین ماه با شرکت بیش از 40 نفر از مربیان حفظ قرآن کریم در شهر مقدس شیراز برگزار می شود.

 


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021