مرحله شهرستانی مسابقات قرآن کریم دانش آموزی شهرستان لامرد درمکتب القرآن ثارالله برگزارشد(زمان ارسال: 10/اسفند/1395ساعت :26: 46 :11)

مسابقات دانش آموزی شهرستان لامرد با همکاری مجتمع آموزشی امام حسین(ع) مکتب القرآن ثارالله برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، حجت الاسلام دکتر منصور برزگرصبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری بیست و سومین دوره برگزاری مسابقات دانش آموزی شهرستان لامرد اظهارکرد: قرآن نوری است که در آن تاریکی یافت نمی شود و چراغی است که درخشندگی آن روشنی بخش سعادت انسانها و ریسمانی است که رشته های آن محکم است . قرآن بهار دل وچشمه های دانش، سرچشمه ی عدالت و نهر جاری زلال حقیقت است .

وی افزود: امروزه در عصری که اندیشه ها و تفکرهای گوناگون در قالب شبیخون فرهنگی ، جوانان و نوجوانان میهن اسلامیمان را هدف قرار داده است ، قرآن تنها کتابی است که به عنوان معجزه کامل الهی می تواند نسل آینده کشورمان را مصونیت ببخشد.

 رئیس هیئت مدیره اتنحادیه تشکل های قرآن وعترت فارس تصریح کرد: در این دوره از مسابقات بیش از 13 دانش آموز از مدارس مقطع ابتدایی و راهنمایی شهرستان لامرد در 3رشته قرائت، اذان و حفظ قرآن کریم به رقابت پرداختند.

حجت الاسلام برزگرعنوان کرد: نتایج مسابقات قرآن کریم دانش آموزی شهرستان لامرد و اسامی نفرات راه یافته به مرحله استانی ظرف مدت یک هفته آینده درسایت مدیریت آموزش و پرورش لامرد به نشانی اینترنتیwww lamerd.farsedu.org  اطلاع رسانی خواهد شد.

وی درپایان خاطرنشان کرد: هرساله مسابقات قرآن کریم دانش آموزی باهمکاری مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لامرد در مدارس و مراکز قرآنی این شهرستان برگزار می شود.

      

 

 


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021