شعب موقوفه مکتب القرآن ثارالله میزبان جشن میلاد حضرت زینب(س) در سراسر کشور(زمان ارسال: 13/بهمن/1395ساعت :27: 01 :14)

قائم مقام مؤسسه مکتب القرآن ثارالله، از برگزاری جشن میلاد حضرت زینب(س) همزمان با آغاز جشن های انقلاب  اسلامی در مراکز آموزشی و شعب این مؤسسه قرآنی و فرهنگی خبر داد.

حجت الاسلام محمدالهیاری ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه فجر انقلاب، گفت: در ویژه‌برنامه‌های میلاد فرخنده عقیله بنی‌هاشم(ع)، عمه سادات، حضرت زینب کبری(س) و گرامیداشت روز پرستار که روز جمعه  در واحد فاطمیه خواهران مکتب القرآن ثارالله لامرد و نیز به صورت همزمان در سایر مراکز آموزشی و شعب مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در سراسر کشور برگزار می شود.

 وی افزود: این مراسم جشن و شادی با حضور حافظان و قاریان و خانواده های قرآن آموزان با اجرای برنامه های متنوع قرآنی و فرهنگی برگزار خواهدشد.

نویسنده کتاب آیه های ماندگار با اشاره به فرارسیدن دهه فجر انقلاب عنوان کرد: مسابقات مختلف قرآنی و فرهنگی ویژه نونهالان و نوجوانان باهدف آشنایی نسل نوجوان و جوان با دستاوردهای انقلاب اسللمی در مراکز مهعدقرآن وپیش دبستانی برگزار خواهدشد.

حجت الاسلام الهیاری در پایان خاطرنشان کرد: برنامه اردویی زیارت مشهد مقدس و عتبات عالیات نیز با شرایط ویژه از دیگر برنامه های فرهنگی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در سال جاری می باشد.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021