حجت الاسلام برزگر تشریح کرد: ویژه برنامه های تشکل های قرآن و عترت فارس در دهه فجر انقلاب(زمان ارسال: 12/بهمن/1395ساعت :48: 29 :15)

ویژه برنامه های تشکل های قرآن و عترت فارس در دهه فجر انقلاب

رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآن و عترت فارس، ویژه برنامه های دهه فجر انقلاب در موسسات قرآنی استان فارس را تشریح کرد.

حجت الاسلام دکتر منصور برزگر با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر افزود: دهه فجر یاد آور حماسه ای است که تمام ملت ایران یک دل و همزبان سرود آزادی را سردادند از این رو در نکوداشت این ایام فرخنده باید همگان کوشا باشیم.

وی عنوان کرد: برنامه های  قرآنی متنوعی جهت نکوداشت ایام الله دهه فجر در نظر گرفته شده است که توسط مؤسسات قرآنی وفرهنگی استان فارس به مدت 10 روز برگزار خواهدشد.

دکتربرزگر تصریح کرد: برپایی محافل انس با قرآن کریم، راه اندازی نمایشگاههای قرآن وعترت درشهرستان ها، ادای احترام و نثارگل به یادمان شهدای انقلاب، سخنرانی مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآنی قبل خطبه های نمازجمعه استان فارس، دیدار با خانوادهای شهدای انقلاب و شهدای قرآنی، چراغانی و نصب پرچم در موسسات قرآنی و مناطق محروم استان و برگزاری مسابقه حفظ سوره مبارکه فجر از مهمترین برنامه های قرآنی دهه فجر انقلاب در استان فارس است.

عضو هیئت مدیره بنیادبین المللی حفظ قرآن کریم در ادامه با بیان اینکه در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند به شمار می رود افزود: دهه مبارک فجر دهه پیروزی و رسیدن به اوج بلندی و قدرت، دهه نجات از ظلمت و استثمار است که باید در سایه سار منویات رهبری و در راه عزت و افتخار ایران تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه باید ابعاد پیروزی انقلاب اسلامی به نسل جدید انقلاب انتقال داده شود افزود:دهه فجر متعلق به همه مردم است و امسال نیز، دنیا باید عظمت مردم ایران را بیش از پیش مشاهده کنند.بنابراین آیین های دهه فجر ا مسال با وحدت همه جانبه دستگاههای اجرایی و با رویکرد مردمی برگزار شود.

حجت الاسلام برزگر درپیان خاطرنشان کرد: بیش از یکصد مؤسسه قرآنی در استان فارس عضو اتحادیه تشکل های قرآن وعترت فارس هستند که مجری برنامه های قرآنی دهه فجر انقلاب در شهرستان ها هستند.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021