میثاق با ولایت در پیاده روی بزرگ قرآنیان مکتب القرآن درسالروزحماسه9دی(زمان ارسال: 8/دی/1395ساعت :00: 52 :14)

قائم مقام مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، از برگزاری پیاده روی  بزرگ خانواده قرآنی ثارالله و تجدیدمیثاق با ولایت فقیه وآرمان های انقلاب اسلامی  در روز حماسه مردمی 9دی خبرداد.

حجت الاسلام محمدالهیاری با گرامیداشت فرا رسیدن سالروزحماسه 9دی درجمع خبرنگاران گفت: حماسه 9دی تجلی غیرت دینی  و بصیرت؛ ویادآور حضورانقلابی مردم مقابل فتنه گران بوده و هست.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت نگه داشتن اصل حماسه بزرگ 9دی، با هماهنگی های صورت گرفته با مسئولین و نهادهای ذیربط، پیاده روی  بزرگ خانواده قرآنی ثارالله باحضور هزاران نفر از حافظان وقاریان و خانواده های قرآنی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله درکنار سایر مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان لامرد در روز 9دی ماه برگزارمی شود.

الهیاری تصریح کرد: این مراسم بزرگ از بلوارپاسداران مقابل ساختمان مکتب القرآن ثارالله به سمت مرقد شهدای گمنام شهرستان لامرد همراه با برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی و اهداء جوائز به نفرات شرکت کننده برگزار خواهدشد.

این مسئول قرآنی افزود: سایر اقشار مردم ولایتمدار شهرستان لامرد نیز در کنارحافظان و قاریان مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در این همایش بزرگ فرهنگی و ورزشی شرکت خواهندکرد.

حجت الاسلام الهیاری درپایان خاطرنشان کرد: فعالیتهای قرآنی و فرهنگی مکتب القرآن ثارالله با هدف اعتلای قرآن و دفاع از حریم اهل بیت(ع) و ولایت فقیه با بهره گیری از اساتید نخبه حوزه و دانشگاه در شعب این مؤسسه درسراسر کشور برگزار می شود.   


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021