جشن بزرگ قرآن درکودکستان شکوفه های قرآن ثارالله برگزارشد(زمان ارسال: 30/اذر/1395ساعت :28: 28 :11)

به گزارش روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله،مراسم جشن بزرگ قرآن کریم ویژه نوآموزان پیش دبستانی مراکز مهدقرآن وپیش دبستانی ثارالله شهرستان لامرد برگزارشد.

حجت الاسلام دکتر منصوربرزگر درحاشیه جشن شکوفه های،بابيان اينكه بايدبخاطر نعمت هم‌نشيني با قرآن و خادمي قرآن ،خداوند را سپاس بگوييم ،افزود: دوره پیش دبستانی و دبستان  ریشه تمام آموزش ها در مدارس بوده و در صورت موفقیت در این دوره ، راه موفقیت در ديگرمقاطع تحصيلي، سهل و آسان می گردد.

مدیرمؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله،افزود: این مراسم جشن با هدف شکرگزاری و انس و آشنایی بیشتر نونهالان قرآنی با حضور بیش از200 نوآموز پیش دبستانی و خانواده ها در کودکستان شکوفه های قرآن ثارالله شهرستان لامرد برگزارشد.

دکتر برزگر درادامه با تاكيدبر اينكه، هدف از برگزاری جشن قرآن در کلاس اول ابتدایی ، ايجاد خاطره ی خوش و شيرين از اولين روز يادگيری قرآن کريم و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی مي باشد ،خاطرنشان نمود: توجه به درس قرآن و اهمیت دادن به آن از اهداف مهم مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله بوده چراكه دستيابي به حیات طیبه ،داشتن زندگی قرآنی و در محضر قرآن بودن از نتایج هم نشینی و انس با قرآن کریم است.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآن وعترت استان فارس خاطرنشان کرد: کلاسهای حفظ قرآن کریم با محوریت حفظ جزء سی ام قرآن کریم در مراکز پیش دبستانی و دبستان مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله با بهره گیری از مربیان مجرب ومتعهد آموزش وپرورش و مؤسسه برگزار می شود.

یادآورمی شود: مؤسسه مخوقوفه مکتب القرآن ثارالله بیش از 130مرکز مهدقرآن وپیش دبستانی در سراسر کشور از برترین مؤسسات قرآنی کشور در بخش کودکان و مراکز پیش دبستانی محسوب می شود.

 

 

 


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021