آغاز ثبت نام پنجاه و سومین دوره تربیت مربی مهدقرآن وپیش دبستانی ثارالله(زمان ارسال: 29/اذر/1395ساعت :05: 27 :11)

نماینده حقوقی مراکز پیش دبستانی و دبستان مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، از برگزاری پنجاه و سومین دوره تربیت مربی مهد قرآن و مراکز پیش دبستانی خبرداد.

صغری معصومی در حاشیه بازدید از مراکزپیش دبستانی های قرآن محور اظهارکرد: باتوجه به استقبال گسترده خانواده های نوآموزان از طرح های آموزشی قرآنی و ضرورت نیاز جامعه به تربیت دینی - قرآنی کودکان و هم چنین نیاز این مؤسسه وسایرمراکزپیش دبستانی به مربیان مجرب و آموزش دیده با این شیوه درپنجاه و سومین دوره تربیت مربی قرآن در شهرستان لامرد برگزار نماید.

وی افزود: این دوره آموزشی به مدت یک هفته در قالب 40 ساعت آموزشی حضوری و 300ساعت کارورزی برگزار می شود که افراد می بایست  با پیشینه کاربا کودک، مدارک مرتبط و مسلط روخوانی قرآن باشند.

نماینده حقوقی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله اضافه کرد: محتوای دوره آموزشی شامل؛ روش تدریس روخوانی قرآن کودکان؛ حفظ قرآن همراه با مفاهیم کودکانه؛ آشنایی با ادبیات و حقوق کودک، مهارت های زندگی، شیوه های پرورش خلاقیت و ذوق هنری کودک و آشنای با مفاهیم اولیه قبل از دبستان است.

معصومی خاطرنشان کرد: تاکنون 52دوره در استان های فارس، تهران، قم، بوشهر و هرمزگان برگزار شده که الحمدلله تعداد3640 مربی آموزش دیده اند که از این تعداد، بیش از 3000مربی در آموزشی کل کشور مشغول به فعالیت هستند و تعداد1300نفرمربی نیز به صورت مستقیم در مراکز پیش دبستانی وابسته به مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله به کارگیری شده اند.

 

 


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021