تجهیز ساختمان مکتب القرآن ثارالله شهرستان خرامه با کمک خیرین و فعالان قرآنی(زمان ارسال: 20/اذر/1395ساعت :36: 05 :11)

مدیرمؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله شعبه شهرستان خرامه از تجهیز ساختمان این شعبه قرآنی با کمک خیرین و فعالان قرآنی خبرداد.

زینب زارعی افزود: عصر روز گذشته اقلام اهدائی خیرین و فعالان قرآنی جهت تجهیز ساختمان مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله خرامه، توسط مسئولین این مرکز تحویل از خیرین نیکوکار تجلیل گردید.

وی خاطرنشان کرد: کلاسهای آموزش علوم قرآنی شامل: روخوانی و روانخوانی، ترجمه و مفاهیم، حفظ و تفسیر قرآن کریم در شعبه مکتب القرآن ثارالله شهرستان خرامه ویژه قرآن آموزان و خانواده های آنان به صورت مداوم در طول سال برگزار می شود.

زارعی عنوان کرد: دوره های تخصصی تربیت مربی قرآن و احکام،  اردوهای زیارتی و سیاحتی، کارگاههای آموزشی عقیدتی و سیاسی و سبک زندگی اسلامی نیز با هماهنگی مؤسسه مرکزی موقوفه مکتب القرآن ثارالله برگزار می شود.

این فعال قرآنی با تشکر از همیاری و کمک های خیرین قرآنی استان در برگزاری فعالیتهای قرآنی شهرستان خرامه، اظهارکرد: ارتباط سازنده و خیرخواهانه خیرین و مدیران مراکز قرآنی و فرهنگی زمینه مناسبی جهت تسریع در پیشرفت فعالیتهای قرآنی استان و محرومیت زدایی فرهنگی در مناطق محروم و حساس استان پهناور فارس را همراه خواهد داشت.

زارعی درپایان یادآورشد: مراسمات اعیاد و شهادت ائمه اطهار(ع) نیز در مکتب القرآن ثارالله خرامه با حضور قرآن آموز و خانواده های قرآنی برگزار می شود.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021