کارگاه آموزشی«سبک زندگی اسلامی» در مکتب القرآن ثارالله کارزین شهر برگزارشد(زمان ارسال: 17/اذر/1395ساعت :46: 43 :10)

به گزارش روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله،کارگاه آموزشی«سبک زندگی اسلامی» در کارزین شهر،از شهرستان قیرو کارزین برگزارشد.

سرکارخانم سکینه محمدی،مدیرمکتب القرآن شعبه کارزین شهر با اشاره به لزوم  به کارگیری سیره عملی زندگی ائمه اطهار(ع) و دستورات سعادت بخش قرآن کریم در زندگی وخانواده گفت: عصر دیروزکارگاه آموزشی«سبک زندگی اسلامی» با حضور 70نفر از والدین قرآن آموزان مکتب القرآن شعبه کارزین شهر برگزارشد.

وی افزود: بالا بردن سطح دانش  و اطلاعات و آشنائی  مادران قرآنی  با الگوهای  ساده زیستی  و سلامت  روانی  اعلام کرد و گفت : در این کارگاه ها از اساتید حوزه علمیه قم به منظور تدریس  الگوهای زندگی سالم استفاده شده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام دکتر علیپور،نویسنده کتاب لذت زندگی و نشاط بندگی، از اخلاق حسنه و خودباوری به عنوان یکی از مولفه های یک مادرقرآنی و مربی کودک یاد کرد و گفت: یک مادر هم می تواند یک خانواده بزرگ را با الگو گیری از شاخصه های زندگی اسلامی را مدیریت کند.

محمدی،مدیرمکتب القرآن کارزین شهر خاطرنشان کرد: دوره های مختلف آموزشی و تربیتی نظیر سبک زندگی اسلامی،احکام، پاسخگویی شبهات دینی و تربیت اسلامی فرزندان ویژه خانواده های قرآن آموزان در این شعبه قرآنی برگزار می شود.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021