اعزام خانواده بزرگ قرآنی موقوفه ثارالله به کربلای معلی با شرایط ویژه(زمان ارسال: 14/اذر/1395ساعت :07: 34 :09)

حجت الاسلام دکتر منصوربرزگر از شرایط ویژه اعزام خانواده بزرگ موقوفه قرآنی ثارالله به عتبات عالیات و کربلای معلی به مناسبت  حلول ماه ربیع الاول  و  ولادت پیامبراکرم(ص) در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله؛ بالغ بر 1000نفر از فعالان قرآنی و اعضای خانواده بزرگ مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله در سراسر کشور درآینده نزدیک به کربلای معلی اعزام خواهندشد.

مدیر مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله صبح امروز در جمع خبرنگاران با گرامیداشت و تبریک حلول ماه ربیع الاول اظهار کرد: هزارنفر از حافظان وقاریان و هم اعضای فعال خانواده قرآنی ثارالله در آینده نزدیک از سراسر کشور با استفاده از امتیازات و تخیف ویژه قرآنیان به زیارت  کربلای معلی و عتبات عالیات مشرف می شوند.

دکتر برزگر افزود: هزینه ثبت نام کمتر از700 هزار تومان است که طی دو قسط از متقاضیان گرفته می شود و طول مدت اقامت در عتبات عالیات 10 روز می باشد.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآن وعترت استان فارس عنوان کرد: راه اندازی کاروان های زیارت کربلای معلی و عتبات عالیات با هدف قدردانی از زحمات خانواده قرآنی موقوفه مکتب القرآن ثارالله در چند سال گذشته، با همکاری سازمان اوقاف و امورخیریه برگزار می شود.

حجت الاسلام برزگراظهار داشت: محافل انس با قرآن نیز در نجف اشرف و کربلای معلی با حضور قاریان و حافظان مکتب القرآن ثارالله در مدت اقامت کاروان های زیارتی برگزار خواهدشد.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021