بازدید فرماندار لامرد ازمکتب القرآن ثارالله //آموزه های قرآنی در همه مدارس فرهنگ سازی شود(زمان ارسال: 9/آبان/1395ساعت :37: 49 :14)

بازدید فرماندار لامرد ازمکتب القرآن ثارالله //آموزه های قرآنی در همه مدارس فرهنگ سازی شود

به گزارش روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله به نقل پایگاه خبری لامرود،عبدالله حسینی در حاشیه بازدید از مدارس قرآنی موسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، با پررنگ ارزیابی کردم نقش نهادهای مردمی و سمن ها در ایجاد مراکز قرآنی اظهار داشت: دولت به دنبال واگذاری امور مختلف به بخش خصوصی است که در این موسسه به وضوح می توان این امر را مشاهده کرد.


فرماندار لامرد افزود: نیروهای خلاق و متعهد خوبی در این مجموعه گرد هم جمع شده اند که کارهای مثل تدوین و چاپ کتاب براساس موضوعاتی که در این مدارس تدریس می شود، از جمله این ابتکارات است.


وی همچنین گفت: همه اموری که در سیستم آموزشی انجام می شود از جمله انتشار کتاب، تدریس موضوعات مختلف دینی و مذهبی با استفاده از تکنولوژی های جدید که می تواند این موسسه و ابتکارات و خلاقیت های آنان به عنوان یک الگو هم در سطح شهرستانی و هم در سطوح استانی و ملی مطرح شود.


حسینی از مطرح کردن الگوهای قرآنی در مدارس گفت و افزود: باید با شناخت این موسسات و کارهای انجام شده و معرفی آن به آموزش و پرورش، باید الگوهای قرآنی برای مدارس معرفی و شاهد باشیم که در دیگر مدارس نیز در کنار موضوعاتی آموزشی، کارهای قرآنی و مفاهیم دینی نیز مدنظر قرار گیرد.


فرماندار لامرد همچنین از قول مساعد در خصوص برطرف کردن برخی خواسته های مطرح شده در این بازدید از جمله ساماندهی فضاهای مورد نیاز مدارس از جمله ورزشی، آسفالت معابر منتهی به مدارس و محوطه های آموزشی خبر داد.

 


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021