90نفر از حافظان موقوفه مکتب القرآن ثارالله شهرستان خرامه به مشهد مقدس اعزام می شوند(زمان ارسال: 9/آبان/1395ساعت :06: 08 :15)

مدیر شعبه مکتب القرآن ثارالله شهرستان خرامه از اعزام 90نفر از حافظان قرآن کریم این شعبه قرآنی به سفر زیارتی مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، سرکارخانم زینب زارعی مدیر شعبه قرآنی ثارالله شهرستان خرامه بیان کرد: در آستانه فرا رسیدن ایام اربیعین حسینی تعداد90 نفر از خواهران حافظ این مجوعه قرآنی به زیارت هشتمین امام شعیان مشرف می شوند.

وی افزود: برنامه‌های متنوع قرآنی و فرهنگی در طول سفر جهت معنوی‌تر شدن اين سفر زيارتی برنامه‌ريزی شده كه از جمله آن می‌توان به دعوت از سخنرانان و مداحان استانی و كشوری و همچنين برگزاری مراسم محفل انس با قرآن اشاره کرد. 
زارعی تصريح كرد: هدف از برگزاری چنين سفرهای زيارتی اجر نهادن به مقام حافظان و قاريان كلام وحی است كه با کمک خیرین نیک اندیش برگزار می شود.

وی  در پايان يادآور شد: مؤسسه موقوفه مكتب‌القرآن ثارالله از خيران نيك‌انديش دعوت می‌كند در برگزاری مراسم‌ها، فعاليت‌های قرآنی و اعزام حافظان، قاريان و مربيان قرآن كريم مشاركت كرده و در اين مراسم‌های معنوی و الهی خود را سهيم كنند.

 


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021