700حافظ قرآن کریم شهرستان قرآنی لامرد تجلیل شدند(زمان ارسال: 3/مهر/1395ساعت :52: 28 :14)

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه فارس، عصردیروز 700نفر از حافظان قرآن کریم با حضور حجت الاسلام احمدشرفخانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور در سالن اجتماعات معلم شهرستان لامرد تجلیل شدند.

حجت الاسلام دکتر منصور برزگر؛ مدیر و متولی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله گفت: این حافظان عزیز طی 3سال گذشته در مجموعه های آموزشی و فرهنگی مکتب القرآن ثارالله لامرد و شهرهای اطراف موفق به حفظ قرآن کریم شده اند.

وی افزود: 700نفر از کسانی که درکلاسهای حفظ قرآن کریم مکتب القرآن ثارالله لامرد ثبت نام نموده و به صورت مداوم در طرح های تابستانی اوقات فراغت و ترم های آموزشی پاییز و زمستانه مؤسسه شرکت داشته اند موفق به حفظ قرآن کریم از یک جزء، سه جزء؛ 5جزء؛10جزء؛20جزء و حفظ کل قرآن کریم شده اند.

مدیر اتحادیه تشکل های قرآن وعترت فارس اظهار کرد: کلاسهای حفظ موضوعی، مفاهیم و تدبر در قرآن نیز در مجموعه های شعب مکتب القرآن ثارالله شهرهای لامرد؛ اشکنان، مهر؛ علامرودشت و بیرم در ایام تابستان برگزار شده است.

. دکتربرزگر عنوان کرد: طرح ملی پنجره ای به آسمان با رویکرد تربیت حافظان قرآن کریم با همکاری سازمان اوقاف و امورخیریه  کشور در360شعبه مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله درحال برگزاری است.   


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021