استقبال باشکوه حافظان و قاریان موقوفه مکتب القرآن ثارالله از شهدای گمنام(زمان ارسال: 10/مرداد/1395ساعت :02: 50 :16)

    عصر دیروز

استقبال باشکوه حافظان و قاریان موقوفه مکتب القرآن ثارالله از شهدای گمنام

حجت الاسلام دکترمنصوربرزگرعصردیروز درحاشیه برگزاری مراسم وداع با شهداء در شهرستان لامردبا اشاره به آیه شریفه 169سوره مبارکه آل عمران«وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا  بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ» گفت: شهدای زنده اند ونظاره گر رفتار و اعمال ما هستند؛ این شهداء بودند که با نثار جان خویش آرامش و امنیت را درسایه قرآن  و عترت(ع) به ما عطاء کردند و امروز باید راه این شهداء را با انجام فریضه امربه معروف و نهی ازمنکر ادامه دهیم.

مدیرمؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله افزود: حافظان وقاریان لامردی  عصر دیروز درکنار اقشارمردم ولایتمدارو شهید پرور این شهرستان قرآنی در مراسم تشیع و وداع با شهداء شرکت کردند.

دکتربرزگراضافه کرد: مراسم واداع با شهداء عصردیروز با حضور باشکوه تمامی آقشار مردم ولایتمدار لامرد در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) سپاه این شهرستان برگزار گردید.

وی بااشاره به اینکه ورود پیکر پاک شهداء به شهرهای میهن اسلامی حیات  تازه ای به انقلاب اسلامی می بخشید و آرمان و ازشهای انقلاب اسلامی بیش ازپیش زنده نگه می دارد گفت: مراسم تجدید پیمان باشهداء و عزاداری سالروز شهادت امام صادق(ع) در مدرسه حفظ قرآن ثارالله شهرستان لامرد با حضور خانواده های حافظان و قرآن آموزان برگزارشد.

حجت الاسلام برزگر خاطرنشان کرد: قرآن آموزان و مربیان قرآن کریم با الگو گرفتن از ائمه اطهار(ع) و شهداء است که می توانند در مسیر صحیح انقلاب و اسلام قدم بردارند.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021