آغازطرح ملی پنجره ای به آسمان در سراسر کشور(زمان ارسال: 13/مرداد/1395ساعت :52: 35 :11)

 

  آغازطرح ملی پنجره ای به آسمان در سراسر کشور

مسئول روابط عمومی مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله، از آغاز طرح ملی پنجره ای به آسمان با حضور بیش از 2000قرآن آموز از روزگذشته در سراسر کشورخبرداد.

احدقائدی افزود:طرح ملی پنجره ای به آسمان به صورت همزمان دربیش از 23 استان کشور ودر 360شعبه و مرکز آموزش عمومی و تخصصی قرآن کریم مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله درحال برگزاری است.

وی اظهاد داشت: شرکت کنندگان در طرح ملی علاوه برثبت نام اولیه، مصاحبه حضوری نیز گرفته شده و پس از قبولی در آزمون و مصاحبه به دوره نهایی راه یافته و در کلاسهای تخصصی حفظ قرآن کریم شرکت نموده اند.

دبیراجرایی طرح ملی پنجره ای به آسمان عنوان کرد: امسال بیش از 1500نفر متقاضی حفظ یکساله قرآن کریم در مدارس شبانه روزی حفظ قرآن بوده اند که متاسفانه به دلیل کمبود فضای آموزشی تنها موفق به جذب 200 نفر از این عزیران در مدارس شبانه روزی حفظ قرآن در سراسرکشور شده ایم که از همین جا از تمامی خیران نیک اندیش و مسئولان خدوم کشور تقاضای همکاری درجهت فراهم سازی فضا وبستر مناسب جهت تربیت حافظان قرآن کریم درجای جای میهن اسلامی را داریم.

این مقام مسئول درادامه با اشاره به اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم دراین مؤسسه قرآنی گفت: طرح ملی پنجره ای به آسمان با همکاری سازمان اوقاف و امورخیریه، معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتحادیه تشکل های قرآن عترت کشور در سراسر کشور برگزار می شود.

وی درپایان خاطرنشان کرد: کلاسهای احکام و اعتقادی، اردوهای زیارتی وتفریحی و برنامه های ورزشی از فوق برنامه های اجرایی طرح ملی پنجره ای به آسمان است.


تمامی محتویات این سایت متعلق به موسسه موقوفه ثارالله می باشد 1395
طراحی و توسعه توسط Geegle 2021